Chcą Państwo zadać pytanie - uzyskać wycenę? 

TO NIE ZAJMIE NAWET MINUTY!
Prosimy o wypełnienie formularza, który ma na celu zebranie od Państwa preferencji dotyczących stworzenia nowej strony lub projektu. Na tej podstawie wycenimy dokładnie Państwa projekt.

Jeżeli nie mają Państwo żadnych pomysłów lub wzorców, proponujemy skorzystać z tego linka. Tu znajdą Państwo inspiracje.

Jak przebiega tworzenie portalu internetowego ?

Etap I Przygotowanie dokumentacji, wycena
linia

By określić dokładną cenę oraz termin realizacji, potrzebny jest szczegółowy opis funkcjonalności portalu (dokumentacja funkcjonalna). Jeśli nie posiadają Państwo takiej dokumentacji należy ją opracować, możemy ją wykonać.

Na podstawie dokumentacji opisującej funkcjonalność (lub panalizy przedwdrożeniowej) zostaje określona cena za produkcje portalu oraz terminy wdrożenia.
 

Etap II Umowa, płatności
linia

Na produkcję portalu internetowego zostaje podpisana umowa. Przed podjęciem produkcji Klient dokonuje płatności – minimum 50% wartości zamówienia.
 

Etap III Koncepcja portalu
linia

Do przedstawionej wizji Klienta oraz oczekiwanej funkcjonalności zostają przedstawione koncepcje dla ich realizacji. Omawiane są poszczególne funkcje oraz możliwe warianty realizacji (propozycje). Możemy również zaoferować sprawdzone przez naszą firmę modele biznesowe dla danego typu portalu internetowego.
 

Etap IV Projekty graficzne
linia

Następnie opracowujemy projekt graficzny (logo o ile było zamówione), strony głównej portalu, podstrony,  oraz pozostałe projekty graficzne o ile zamówione były przez klienta (banery, papier firmowy, papeteria elektroniczna, wizytówki,etc.).

Etap V Prace programistyczne
linia

Etap ten obejmuje produkcję systemu do zarządzania portalem oraz wstępne testy. Następuje to po akceptacji projektu graficznego strony i innych elementów.
 

Etap VI Hosting, instalacja systemu CMS
linia

Na serwerze hostingowym zostaje zainstalowany system zarządzania portalem. Implementowane są też wszystkie prace programistyczne i graficzne w celu uspójnienia wszystkich parametrów.


Etap VII Wdrożenie i testy
linia

Etap ten obejmuje wdrożenie portalu i wszystkich funkcjonalności oraz przeprowadzenie kompleksowych testów.
 

Etap VIII  Odbiór i rozliczenie końcowe
linia

Po zakończeniu testów, Klient otrzymuje login i hasło do obsługi portalu i ma już możliwość dodawania informacji w ustalonych obszarach. Po czym następuje odbiór portalu przez klienta oraz końcowe rozliczenie.


Po odbiorze portalu każdy Klient jest objęty zarówno serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Na bieżąco służymy pomocą w każdym zakresie funkcjonowania portalu (serwisowym i biznesowym) oraz jego rozbudowie.

Założenie strony WWW -  nasze pytania.
Tutaj odpowiemy Państwu, jakie kroki należy przedsięwziąć aby założyć stronę internetową.
 
1. Czy mają Państwo adres swojej nowej strony WWW?
Oferujemy Państwu domeny internetowe w dobrych cenach.
Proponujemy, aby adres domeny najlepiej zawierał nazwę firmy bądź hasło branżowe, tak by ktoś wyłącznie po znajomości adresu internetowego wiedział, z jaką firmą lub branżą ma do czynienia.
 
2. Czy mają Państwo serwer WWW?
Pliki strony, zdjęcia, teksty, załączniki itp. muszą być gdzieś przechowywane. Do tego służy hosting - inaczej serwer www, który pracuje 24 godziny na dobę.
 
3. Czy mają Państwo logo firmowe lub wizerunek w postaci nazwy?
Logo firmowe to podstawa strony www. Znajduje się najczęściej w lewym górnym rogu strony. Tam w pierwszej kolejności wędruje wzrok internauty, właśnie z tego miejsca zaczyna się odczytywanie strony internetowej.
 
4. Materiały o jakie prosimy w celu przygotowania nowej strony WWW.
Przed rozpoczęciem każdego projektu internetowego prosimy naszych Klientów o przygotowanie wytycznych i materiałów, tak abyśmy mieli podstawę do rozpoczęcia projektowania strony.
Prosimy o:
- logo firmowe (lub sami tworzymy)
- wyznaczenie kolorystyki strony,
- podanie kilku adresów internetowych innych stron, które sie Państwu podobają,
- podanie nazw podstron, najlepiej z treściami, co pomoże oddać klimat strony i branży firmy,
- podanie, jakie strona ma mieć moduły i funkcjonalność np:
animacje,
materiały do pobrania,
formularz kontaktowy (standardowy lub bardziej rozbudowany),
ankieta,
kalkulator przeliczający jakieś wartości,
wyszukiwarka,
księga gości,
galeria,
wersje językowe,
forum,
i inne...
 
5. Strona mobilna lub w technice responsywnej (RWD), co to znaczy?
Każda wykonana przez nas strona jest wykonywana w technice responsywnej. Oznacza to, że w zależności od urządzenia na jakim otwierana będzie strona, jej wygląd dopasuje się do szerokości i wysokości sprzętu. Zatem jeżeli będzie to urządzenie mobilne, nie będzie problemu, aby bloki z treścią, zdjęcia, menu itd. były zawsze widoczne, "palcolubne" oraz ułożyły się w odpowiedniej czytelnej formie. To samo dotyczy tabletów, phabletów, ultrabooków, laptopów i komputerów stacjonarnych.