Nasze pytania do Państwa i wyjaśnienia - zanim zaczniemy współpracę:

Oferujemy Państwu domeny internetowe w dobrych cenach.

Proponujemy, aby adres domeny najlepiej zawierał nazwę firmy bądź hasło branżowe, tak by ktoś wyłącznie po znajomości adresu internetowego wiedział, z jaką firmą lub branżą ma do czynienia.

Pliki strony, zdjęcia, teksty, załączniki itp. muszą być gdzieś przechowywane.

Do tego służy hosting – inaczej serwer www, który pracuje 24 godziny na dobę przez cały rok.

Logo firmowe to podstawa strony www. Znajduje się najczęściej w lewym górnym rogu strony.

Tam w pierwszej kolejności wędruje wzrok internauty, właśnie z tego miejsca zaczyna się odczytywanie strony internetowej.

Przed rozpoczęciem każdego projektu internetowego prosimy naszych Klientów o przygotowanie wytycznych i materiałów, tak abyśmy mieli podstawę do rozpoczęcia projektowania strony.

Prosimy o:

 • logo firmowe (lub sami tworzymy)
 • wyznaczenie kolorystyki strony,
 • podanie kilku adresów internetowych innych stron, które sie Państwu podobają,
 • podanie nazw podstron, najlepiej z treściami, co pomoże oddać klimat strony i branży firmy,
 • podanie, jakie strona ma mieć moduły i funkcjonalność np:
 • -animacje,
 • -materiały do pobrania,
 • -formularz kontaktowy (standardowy lub bardziej rozbudowany),
 • -ankieta,
 • -kalkulator przeliczający jakieś wartości,
 • -wyszukiwarka,
 • -księga gości,
 • -galeria,
 • -wersje językowe,
 • -forum,
 • -i inne…

Każda wykonana przez nas strona jest wykonywana w technice responsywnej. Oznacza to, że w zależności od urządzenia na jakim otwierana będzie strona, jej wygląd dopasuje się do szerokości i wysokości sprzętu.

Zatem jeżeli będzie to urządzenie mobilne, nie będzie problemu, aby bloki z treścią, zdjęcia, menu itd. były zawsze widoczne, „palcolubne” oraz ułożyły się w odpowiedniej czytelnej formie.

To samo dotyczy tabletów, phabletów, ultrabooków, laptopów i komputerów stacjonarnych.

Jak przebiega proces tworzenie stron internetowych?

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI, WYCENA
By określić dokładną cenę oraz termin realizacji, potrzebny jest szczegółowy opis funkcjonalności portalu (Państwa założenia, oczekiwania itp.)

Na podstawie dokumentacji opisującej funkcjonalność (lub panalizy przedwdrożeniowej) zostaje określona cena za produkcje portalu oraz termi
UMOWA, PŁATNOŚCI
Na produkcję portalu internetowego zostaje zawarta umowa (może być w formie elektronicznej). Przed podjęciem produkcji Klient dokonuje płatności – minimum 20% wartości zamówienia.
KONCEPCJA PORTALU
Do przedstawionej wizji Klienta oraz oczekiwanej funkcjonalności zostają przedstawione koncepcje dla ich realizacji. Omawiane są poszczególne funkcje oraz możliwe warianty realizacji (propozycje). Możemy również zaoferować sprawdzone przez naszą firmę modele biznesowe dla danego typu portalu internetowego..
PROJEKTY GRAFICZNE
Następnie opracowujemy projekt graficzny (logo o ile było zamówione), strony głównej portalu, podstrony, oraz pozostałe projekty graficzne o ile zamówione były przez klienta (banery, papier firmowy, papeteria elektroniczna, wizytówki,etc.).
PRACE PROGRAMISTYCZNE
Etap ten obejmuje produkcję systemu do zarządzania portalem oraz wstępne testy. Następuje to po akceptacji projektu graficznego strony i innych elementów.
HOSTING, INSTALACJA SYSTEMU CMS
Na serwerze hostingowym zostaje zainstalowany system zarządzania portalem. Implementowane są też wszystkie prace programistyczne i graficzne w celu uspójnienia wszystkich parametrów.
WDROŻENIE I TESTY
Etap ten obejmuje wdrożenie portalu i wszystkich funkcjonalności oraz przeprowadzenie kompleksowych testów.
ODBIÓR I ROZLICZENIE KOŃCOWE
Po zakończeniu testów, Klient otrzymuje login i hasło do obsługi portalu i ma już możliwość dodawania informacji w ustalonych obszarach. Po czym następuje odbiór portalu przez klienta oraz końcowe rozliczenie.

Po odbiorze portalu każdy Klient jest objęty zarówno serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Na bieżąco służymy pomocą w każdym zakresie funkcjonowania portalu (serwisowym i biznesowym) oraz jego rozbudowie..